Patrycja Szuscikova 3 místa s nejlepším chai latte v Praze %article_desc% 3 místa, kde si můžete vychutnát skvěle připravené chai latte s normálním mlékem nebo jednou z  jeho veganskou alternativou.1. The KavárnaKavárenské Vinohrady. Práve v místích ulicích narazíte na tuto velmi útulnou a minimalistickou kavárnu, kde vám připraví skvělé a poctivé chai latte. Je to jedno z těch míst, kam se člověk rád vrací. 2. Coffee RoomTak jako jejich snídaňová-brunchová nabídka je velká chuťová hitparáda tak i jejich chai latte boduje. 3. Bistro 8 OndříčkováSesterská pobočka starší sestry z Letné. Skvělé, prostorné místo na víkendové posezení s knížkou, co-working nebo rychlou kávu. A jejich chai latte je opravdu na jedničku.  Bonus: Artic BakeryPříklad toho, když se něco opravdu hodně povede. Skvělá dánská pekárna, která vám nejenom rozmazlí chuťové buňky svými sladkými bombami, ale  i jejich chai latte vám přiroste k srdci. Pozor je to závislot ( ale stojí za to :) ) cafe, chai latte, kavarna

3 místa s nejlepším chai latte v Praze


3 místa, kde si můžete vychutnát skvěle připravené chai latte s normálním mlékem nebo jednou z  jeho veganskou alternativou.

1. The Kavárna

Kavárenské Vinohrady. Práve v místích ulicích narazíte na tuto velmi útulnou a minimalistickou kavárnu, kde vám připraví skvělé a poctivé chai latte. Je to jedno z těch míst, kam se člověk rád vrací. 

2. Coffee Room

Tak jako jejich snídaňová-brunchová nabídka je velká chuťová hitparáda tak i jejich chai latte boduje. 

3. Bistro 8 Ondříčková

Sesterská pobočka starší sestry z Letné. Skvělé, prostorné místo na víkendové posezení s knížkou, co-working nebo rychlou kávu. A jejich chai latte je opravdu na jedničku. 

 

Bonus: Artic Bakery

Příklad toho, když se něco opravdu hodně povede. Skvělá dánská pekárna, která vám nejenom rozmazlí chuťové buňky svými sladkými bombami, ale  i jejich chai latte vám přiroste k srdci. 

Pozor je to závislot ( ale stojí za to :) )