Patrycja Szuscikova 3 vegeteriánské restaurace, které musíte aspoň jednou navštívit %article_desc%  1. Etno světMísto, které okouzlí nejen svou skvělou nabídkou jídel, ale i krásně laděným  interiérem. Trošku takový fine dining v doméně vegeteriánských restaurací, který určitě stojí za návštěvu. :)2. Dhabas BeasŘetězec vegeteriánských restaurací, který najdete na spousty místech v centru Prahy a jeho okolí. Jejich rychlý bufetový styl nabízí solidní nabídku nejrůznějších jídel od veggie burgerů, dhalu a mnoho dalšího.Je už jen na vás, co a jak si na talíří namícháte.Nicméně opravdu skvělý je jejich studený salátový bar, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky zeleniny, ovoce a již předpřipravených salátů.A když příjdete v 20h dostanete na jídlo slevu 40%. 3. SatsangAdresa: Krymská ve Vršovicích, právě tam najdete tento gastronomický skvost. Skvělá obsluha, nabídka jak by smet. A jejich Beyond meat burgery nesmíte vynechat. Pozor otevírají, ale až v 17h. 

3 vegeteriánské restaurace, které musíte aspoň jednou navštívit


 

1. Etno svět

Místo, které okouzlí nejen svou skvělou nabídkou jídel, ale i krásně laděným  interiérem. Trošku takový fine dining v doméně vegeteriánských restaurací, který určitě stojí za návštěvu. :)

2. Dhabas Beas

Řetězec vegeteriánských restaurací, který najdete na spousty místech v centru Prahy a jeho okolí. Jejich rychlý bufetový styl nabízí solidní nabídku nejrůznějších jídel od veggie burgerů, dhalu a mnoho dalšího.

Je už jen na vás, co a jak si na talíří namícháte.

Nicméně opravdu skvělý je jejich studený salátový bar, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky zeleniny, ovoce a již předpřipravených salátů.

A když příjdete v 20h dostanete na jídlo slevu 40%. 

3. Satsang

Adresa: Krymská ve Vršovicích, právě tam najdete tento gastronomický skvost. Skvělá obsluha, nabídka jak by smet. A jejich Beyond meat burgery nesmíte vynechat. Pozor otevírají, ale až v 17h.