Patrycja Szuscikova 5 míst kam na skvělý brunch v Praze %article_desc% Pro milovníky víkendových brunchů jsme sepsali 5 skvělých míst v Praze, kam stojí za to zajít a vychutnat si víkendovou pohodu na talíři. #BrunchBabes1. Mezi srnkyTroufáme si říct, že tady najdete ty nejlepší lívance v celé Praze. Malé, skromné a komorní bistor na Vinohradech mile překvapí a velmi potěší chuťové buňky. Jen pozor, víkendy bývají velmi plné. Proto doporučujeme si přivstat. :)   2. Coffee roomDalší skvělé místo na Vinohradech, které si své jméno mezi lidmi již vybudovalo. Malé a útulné prostory i milé venkovní posezení. Atmosféra na jedničku tak jako jejich chai latte a další nabídka teplých nápoju. Fandíme jejich snídaňovému menu - skvělý avo toast, bowls atd, které se ještě ke všemu sezonně mění :) 3. La Bottega LinkaJsou libo výběrové italské salámy a sýry nebo skvělá waffle s karmelizovaným banánem, domácí granolu a voňavým croissantem s domácí marmeládou?Tato stylová italská restaurace v centru Prahy velmi potěší svou jednoduchou a tak chutnou nabídkou snídaňových setů - Sladká a slaná verze. A designové prostředí jen doplní celkový zážitek. 4. Avocado GangMísto pro všechny milovníky avokáda a všeho kolem něj. Barevné, chutné, veselé. Každé jídlo na menu se do určité míry skládá z avokáda. A určitě vás tady potěší jak svou neskutešné dobrou chutí jídel tak samotnou prezentací jídla. 5. Osada V jednoduchosti je krása. A poctivá snídaně z lokálních surovin vyčaruje každému úsměv na tváři. Příjemný koncept s skvělým posezením a stejně milou obsluhou. Extra bonus: BockemNový přírustek na pražské snídaňové a brunchové scéně. Skvělý (v Praze unikátní) koncept snídaňové degustace - 3 fantastické chody dle vašeho výběru. Určitě stojí za přinejmenším jednu návštěvu. Tip: vejce Benedikt jsou opravdová pecka.  A kam chodíte nejraději vy? Experimentujete nebo se držíte známých podniků?  brunch, prague foodie

5 míst kam na skvělý brunch v Praze


Pro milovníky víkendových brunchů jsme sepsali 5 skvělých míst v Praze, kam stojí za to zajít a vychutnat si víkendovou pohodu na talíři. 

#BrunchBabes

1. Mezi srnky

Troufáme si říct, že tady najdete ty nejlepší lívance v celé Praze. Malé, skromné a komorní bistor na Vinohradech mile překvapí a velmi potěší chuťové buňky. Jen pozor, víkendy bývají velmi plné. Proto doporučujeme si přivstat. :)   

2. Coffee room

Další skvělé místo na Vinohradech, které si své jméno mezi lidmi již vybudovalo. Malé a útulné prostory i milé venkovní posezení. Atmosféra na jedničku tak jako jejich chai latte a další nabídka teplých nápoju. Fandíme jejich snídaňovému menu - skvělý avo toast, bowls atd, které se ještě ke všemu sezonně mění :) 

3. La Bottega Linka

Jsou libo výběrové italské salámy a sýry nebo skvělá waffle s karmelizovaným banánem, domácí granolu a voňavým croissantem s domácí marmeládou?

Tato stylová italská restaurace v centru Prahy velmi potěší svou jednoduchou a tak chutnou nabídkou snídaňových setů - Sladká a slaná verze. A designové prostředí jen doplní celkový zážitek. 

4. Avocado Gang

Místo pro všechny milovníky avokáda a všeho kolem něj. Barevné, chutné, veselé. Každé jídlo na menu se do určité míry skládá z avokáda. A určitě vás tady potěší jak svou neskutešné dobrou chutí jídel tak samotnou prezentací jídla. 

5. Osada 

V jednoduchosti je krása. A poctivá snídaně z lokálních surovin vyčaruje každému úsměv na tváři. Příjemný koncept s skvělým posezením a stejně milou obsluhou. 

Extra bonus: Bockem

Nový přírustek na pražské snídaňové a brunchové scéně. Skvělý (v Praze unikátní) koncept snídaňové degustace - 3 fantastické chody dle vašeho výběru. Určitě stojí za přinejmenším jednu návštěvu. Tip: vejce Benedikt jsou opravdová pecka. 

 

A kam chodíte nejraději vy? Experimentujete nebo se držíte známých podniků?