Zdarma doprava pro CZ a SK od 2500Kč*

 KOLEKCE

Příběh značky Elementy Wear

  • Vše začalo v roce 2015, kdy se začal psát příběh této společnosti, která chtěla změnit přístup k tvorbě a prodeji módy. V době, kdy marketing znamenal více než skutečná hodnota finálních produktů, byli zakladetelé stojící za značkou Elementy přesvědčeni, že cena oblečení by měla být určena kvalitou použitých materiálů a prací vložených do jeho tvorby. Navíc také zákazníci mají právo vědět, kolik to stojí.
  • Z tohoto důvodu značka sdíli informace o svém výrobním procesu a penězích na něj vynaložených. Elementy je značka orientovaná na hodnoty a věří, že je to způsob, jak změnit tento svět k lepšímu.
  • Jejich transparentnost a závazek k podpořš nekomerčních sociálních projektů je jejich jedinečným receptem na mnoho problémů, které ovlivňují módní průmysl i jiné oblasti našeho života.

Design

  • Návrhy a jejich následná realize se převážně vytváří a vyrábí ve Varšavě. Včetně jejich malé výroby, kde panuje rodinná atmosféra, kterou vytváří tým lídí, který má rád svou práci. 
  • Značka Elementy nesledujeme trendy, cílem jejich módy je být nadčasový. Vytváří funkční a jednoduché oblečení, které dobře funguje v denním životě tak skvěle poslouží i při významnějších společenských příležitostech. Značka věří v promyšlený design, kvalitu textilu, dobrou konstrukci a jemné detaily, díky nimž se jednoduchá halenka může stát vašim letilým společníkem.

 

-10% NA PRVNÍ NÁKUP
s kodem HELLO10 + jako první získáš zprávy o našich promo akcích a dalších novinkách
Děkuji ne