ZDARMA DOPRAVA* | -30% s WINTER30

Koncept Les Goodies - udržitelné a rafinované mody, se zrodil počátkem roku 2019, kdy jsem se vydala cestou freelancera, který chce vytvořit něco svého a ve stejnou dobu něco s hodnotami na správném místě.  

Šlo i vytvoření konceptu, který nabízí kurátorský výběr udržitelné a nadčasové mody. Perfektně padnoucí. Mající příjemný a kvalitní materiál.  Finančně dostupný. A hlavně produkty vyrobené s myšlenkou kvality, udržitelnosti a z úcty k přírodě a lidem, kteří toto oblečení vyrábějí.  

Milujeme modu, ale nesouhlasíme s dnešními extrémně rychlými a pomíjivými trendy, které převládají v modním světě. Tento obrovský tlak na rychlost se odráží jak v kvalitě modních kousků, tak v samotných základech celého procesu výroby a prodeje. (minimální výrobní cena, a maximální marže) A v neposlední řadě jsou tady ty šílené roční statistiky ukazující na tuny oblečení (z většiny s složením polyesteru) končící někde na polích. 

A tak se zrodila myšlenka našeho konceptu Les Goodies.

Věci, které jsou rafinované, elegantní a nestárnu. Slouží nám napříč sezonámi a trendům. Jejich vysoká kvalita a udržitelnost materiálu se odráží v jejich dlouhodobé hodnotě. (čtěte rozložitelnost a šetrnost k přírodě) Také věci, které byly vyrobeny v menších objemech v Evropě - Varšava, Loď nebo Itálie. 

"Your t-shirt should not be cheaper than your cup of coffee."

Zdravím,

Patricie

 

 

Získej 10% slevu na první nákup
Děkuji ne