- 10% na první objednávku s HELLO10 | Zdarma doprava pro CZ a SK od 2500Kč*

Blíží se nám jedno z nejkrásnějších období celého roku - Vánoce. Čas, který trávíme se svou rodinou, přáteli a těmi nejbližšími. A jako každý rok je chceme také obdarovat něčím od srdce, co potěší. 

Připravili jsme pro Vás seznam inspirujících vánočních dárku od lokálních výrobců a tvůrců, které udělají radost. 

1. Tipy na dárky pro dámy

Potěšte svou drahou polovičku voucherem na luxusní pre-loved kousky do jednoho z nejlepších vintage obchodů u nás - Archive Store, kde najdete opravdové poklady. 

darkovy voucher 

Skvělým dárkem budou i překrásné lněné noční košile nebo ložní prádlo od nadané Anny a její značky Moonia

 

In August Company a jejich originální skvosty není třeba představovat. Věříme, že milovnicím keramiky a interiérových detailů udělá (nejen) jejich keramická kolekce velkou radost. 


We concept a jejich boho moda rozbuší každě divoké srdíčko. Voucher určitě zaboduje. ;)

 

2. Tipy na dárky pro muže 

Book Therapy a jejich fantastický kurátorský výběr knih bude skvělou destinací pro výběr té pravé knihy pro partnera:  architektura, fotografie, cestování, business, design, osobní rozvoj

Vůně, která okouzlí…

Hra, co nezklame…

3. Tipy na dárky pro kamarádku

Krásný přírodní šperk potěší každou ženy. Terka vytváří své magické šperky Teravia doma a od srdce, co se pozná v jedinečném příběhů a detailech každého z jejích kousků.  Slovenská kosmetika Mylo je láska na pohled i na dotek. Jejich srdcařské produkty mluví samy za sebe. Knihy jsou jedním z nejlepších inspirujících dárků, kterými můžeme obdarovat své milované. Uprdelismus od Honzy Menděla může být skvělým čtením pro zlepšení nálady a pohledu na náš denní život.

Sdílejte s námi i vaše tipy na vánoční darky. Rádi se necháme inspirovat a objevit nové značky a tvůrce.
-10% NA PRVNÍ NÁKUP
s kodem HELLO10 + jako první získáš zprávy o našich promo akcích a dalších novinkách
Děkuji ne